Sluchajcie dziewczyny( jesli jest jakis chłopak to sorry )ja mam taka małą propozycje ( jesli da sie tak zrobic ja sie nie znam). Może dało by sie zrobic cos takiego w formie czatu i np. o określonej dacie i godzinie "spotkać" sie tu i pogadać. Uważam ze ten blog jest super i warto mieć ze sobą jakiś kontakt |