czego brakuje na forum?
napiszcie co byście zmienili!
Sluchajcie dziewczyny( jesli jest jakis chłopak to sorry jęzor)ja mam taka małą propozycje ( jesli da sie tak zrobic ja sie nie znam). Może dało by sie zrobic cos takiego w formie czatu i np. o określonej dacie i godzinie "spotkać" sie tu i pogadać. Uważam ze ten blog jest super i warto mieć ze sobą jakiś kontaktwesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM