Łukasz jest bardzo dobrym rozgrywającym i świetnym siatkarzem. Ma bardzo fajną zagrywkę. Wogóle jest spoko na dodatek wczoraj udało mi się zdobyć od niego autograf i już na zawsze będzie częścią mojej "reprezentacyjnej piłki" Bardzo dobrze że mamy dwóch takich rozgrywających.