Łukasz Żygadło
co o nim powiecie??
Łukasz jest bardzo dobrym rozgrywającym i świetnym siatkarzem. Ma bardzo fajną zagrywkę. Wogóle jest spokowesoły na dodatek wczoraj udało mi się zdobyć od niego autograf i już na zawsze będzie częścią mojej "reprezentacyjnej piłki" bardzo szczęśliwy Bardzo dobrze że mamy dwóch takich rozgrywających.


  PRZEJDŹ NA FORUM