Grzesiek Szymański!!!!!!!!!!!!!!
A co sądzicie o Gelu?
a ja popieram Roxe. Gelu był świetny wczoraj! Gdyby nie zmieniłby Szampona mogłoby się źle skończyć. Chociaż z drugiej strony było podobnie na MŚ. Piotrek Gruszka i właśnie Grzesiek zmienili Świdra i Wlazłego i wygraliśmy! Może taka ich rola. Na jeden ale za to jak ważny meczoczko Dobrze że poruszony został temat Gela, ponieważ chciałabym złorzyć mu najserdeczniejsze życzenia z okazji dnia urodzinbardzo szczęśliwy (bardziej rozpisałam się na www.orly-zlotka.blog.onet.pl)
Grzegorz Szymański jest świetnym siatkarzem i atakującym. Cieszę się że gra w Polskiej Reprezentacji.


  PRZEJDŹ NA FORUM