| Grzesiek Szymański!!!!!!!!!!!!!! A co sądzicie o Gelu? |
| a ja popieram Roxe. Gelu był świetny wczoraj! Gdyby nie zmieniłby Szampona mogłoby się źle skończyć. Chociaż z drugiej strony było podobnie na MŚ. Piotrek Gruszka i właśnie Grzesiek zmienili Świdra i Wlazłego i wygraliśmy! Może taka ich rola. Na jeden ale za to jak ważny mecz Grzegorz Szymański jest świetnym siatkarzem i atakującym. Cieszę się że gra w Polskiej Reprezentacji. |