Mariusz Wlały
co sądzicie o tym zaodniku??
Lubię go ale na moją miłość musi jeszcze trochę poczekać!!! Trzeba se popracować porządnie!!! Mam nadzieję że Killer bedzie się dalej rozwijał tak jak na razie!! pozdraffiam... oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM