Michał Winiarski?
A co powiecie o nim?
Michał Winiarski jest świetnym siatkarzem. Uważam ze jest w tej chwili najlepszy w naszej reprezentacji. Potwierdza to rownież to że jest najskutecznijszym zawodnikiem w Lidze Światowej i jestem tego pewna że tak bedzie do końca. Oczywiscie zgadzam sie z wypowiedzią Roxy. wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM