Wojtek Grzyb
co sądzicie o tym zawodniku??
owszem zgodzę się !!!!! Wojciech jest sympatyczny bardzo i przypomina mi ... ale to pozostawię dla siebie.
pozdrawiam
PRZEJDŹ NA FORUM