| Piotr Gacek & Krzysiek Ignaczak wypowiedzcie się o naszych libero... |
| Igła gra troche lepiej w przyjęciu a gorzej w obronie np. w meczu z Argentyną przyją w 3 secie tylko 2 ragrywki ! , a Gacek jest minimalnie gorszy w odbiorze zagrywki ale lepszy w obronie ale coś mi się wydaje że w finale zagra Gacek |