Mariusz Wlały
co sądzicie o tym zaodniku??
Mariusz jest super gdy zagrywa to przeciwna drużyna drży ze strachu, a gdy atakuje dzieje s ę to samo
jak niekochać takich ludzi???
którzy robią wzystko by jedo drużyna wygrała.
PRZEJDŹ NA FORUM