| Sylwia Pycia co o niej sądzicie |
| Ja ją lubię. Przyznam się bez bicia że nie śledziłam wydarzeń w LKS więc nie jestem dobrze poinformowana. Ale z tego co pamiętam w reprezentacji była bardzo dobrą siatkarką. Mam nadzieję że kontuzje są już za tą zawodniczką i teraz będzie mogła skupić się na grze a nie myśleć o problemach zdrowotnych. Czego jej życzę |